Lenka Rothová před 4 lety
Z chovatelské stanice Greenvalleyali máme štěně Barona. Jsem nesmírně ráda, že nás kroky k výběru štěněte zavedly právě sem k lidem, kteří se skutečně profesionálně s nesmírnou pečlivostí, velkým nadšením a láskou chovu borderek věnují. Při komunikaci jsou vstřícní, laskaví, starostliví... Co dodat, prostě za našeho úžasného čiperu děkujeme, byla to ta nejlepší volba Ing. Lenka Rothová
Alena Svačinová před 4 lety
Dobrý den paní Lenko,
nesmírně si vážím Vámi vyjádřený názor na naší Ch.s., a zárověn jsem moc ráda, že Baronek našel nový domov právě u Vás, kde se mu dostane péče, a láska od svých páníčků.
Alena Svačinová
Marie Žáková před 4 lety
Zdravím, z této chovatelské stanice máme štěňátko Backa a jsme moc spokojení. Udělali jsme dobře, že jsme si vzali štěně právě od těchto milých a neskutečně vstřícných lidí. Je vidět, že se štěňátkům opravdu věnují a obětují jim hodně času. Děkujeme za všechno, udělali jste náš život mnohem šťastnější! Takto vstřícní by měli být všichni, co mají chovatelskou stanici. Jste skvělý příklad. Ještě jednou děkuji. Marie
Alena před 4 lety
Dobrý den paní Marie,
je to pro nás velmi krásný pocit, když štěňátko z naší chovné stanice najde domov kde se mu dostává péče, a lásky od svých páníčků . My děkujeme , a zároveň přejeme, aby Vám BACK dělal jen samou radost.
Alena Svačinová
Lenka Mazancová před 2 lety
Krásný den, zajímá mě, zda máte volnou nějakou štěněcí fenečku? Děkuji, Lenka Mazancová
Alena před 2 lety
Dobrý den,
letošní štěňátka už mají své páníčky.
Další vrh plánujeme na jaro 2022.
S pozdravem
Alena Svačinová
Janečková Lenka před 2 lety
Dobrý den jsem studentkou prvního ročníku SŠ ČZA Humpolec. Na konci druhého ročníku si pořizujeme psa (štěně), které s námi ve třetím a čtvrtém ročníku absolvuje záchranářský výcvik psa. Po té zůstávají mazlíčkem každého z nás. Věřím že pro mě bude skvělým parťákem i do práce.
Touto cestou bych se chtěla zeptat zda by pořízení štěněte (Jaro- léto 2023) bylo u vás možné.
Informace o tom kde a jak by pejsek žil bych nám potom řekla stejně jako požadavky na štěně.

S pozdravem Janečková Lenka.
Alena před 2 lety
Dobrý den,
teď Vám nedokážu odpovědět na Váš dotaz, jestli budeme mít štěňata jaro - léto 2023, momentálně můžu jen říct, že plánujeme štěňata na jaro 2022 od chovné feny Any (Agila Greenvalleyali) nar. 30.5.2018.
S pozdravem Alena Svačinová
Veronika před 2 lety
Dobrý den,
jmenuji se Veronika a měla bych s partnerem zájem o štěňátko Border kolie (fenka) v červnu 2022, je mně 28 let a zakládáme s partnerem rodinu a protože jsem s pejsky, konkrétně s borderkama žila skoro celý svůj život, chci aby moje děti stejně jako já vyrůstaly s těmito úžasnými zvířaty.
Když mně byly 4 roky, cestovali jsme s rodinou a naší Elsou po Aljašce a od té doby bez borderky žít nemohu. Ve svých náctinách jsme si pořídili Honey, kterou jsem společně s mojí mamkou vychovala, Honey je už babička, ale je to nejmilovanější člen rodiny společně s Bodiem. Pořídili jsme ji kamaráda Bodieho, kterého jsem vychovala sama před pár lety, protože mám velice flexibilní práci, online jazykovou školu (www.learnonlinelanguages.com a www.lolkids.cz) si své dny řídím podle sebe. Jsem velice aktivní, sportuji denně, chodím na túry dlouhé procházky, běhám a svůj čas nejraději trávím v přírodě, můj partner mně ve všem podporuje a aktivní čas trávíme spolu.
Na Vašich stránkách jsem viděla, že na jaře 2022 plánujete vrh štěňátek. V tuto chvíli žijeme s partnerem v zahraničí, ale vracíme se právě v červnu, kdy bychom si fenečku rádi odvezli domů (do Krkonoš).
Budu moc ráda, když se se mnou spojíte, pokud se vrh podaří, zároveň bych byla ráda za informace o krycím psovi a případně další informace :)
Hezký den, Veronika
Lenka Moravcová před 2 lety
Dobrý den,
Měla bych zájem o štěně fenka děkuji Moravcová
Alena před 2 lety
Dobrý den,
zašlete mi prosím na Vás kontakt přes mojí e-mail adresu: alenasvac@volny.cz a nebo mě můžete kontaktovat na tel.721651980 , ráda bych Vám podala bližší informace.
S pozdravem
Alena Svačinová
Anna Frančová před 2 lety
Dobrý den přeji,
jmenuji se Anna Frančová, bydlím s přítelem ve dvougeneračním baráku se zahrádkou ve městě Tábor. Máme doma kocourka rasy Ragdoll a je to náš miláček. Rádi bychom měli o jednoho člena rodiny víc.
Zaujala mne Vaše chovatelská stanice Greenvalleyali.
Už dlouhou dobu uvažujeme o koupi štěňátka plemene Borderkolie. S přítelem jsme aktivní, rádi jezdíme na výlety, chodíme do přírody a sportujeme. Štěňátko bychom chtěli, jako mazlíčka do rodiny, jako parťáka do pohody i do nepohody.
Nejen, že nás zaujal vzhled tohoto plemene ale i jeho vlastnosti a povaha - chytrá, aktivní, energická, oddaná.
Vyhovuje nám i to, že jsou borderkolie středně velká plemena.
Vím, že je o ně veliký zájem a určitě nám nevadí počkat. Raději bychom fenku.
Předem Vám děkuji za Vaši odpověď a přeji pěkný den.
S pozdravem,

Anna Frančová.
Alena před 2 lety
Dobrý den
zaslala jsem Vám zprávu na Váš
e-mail.
S pozdravem,
Alena Svačinová

Věra Fraňková před 2 lety
Dobrý den,
máme vážný zájem o fenečku z Vámi plánovaného vrhu F.
Díky za bližší info.
S přáním pěkného dne
Věra Fraňková
Alena před 2 lety
Dobrý den paní Fraňková,
ráda bych Vám podala bližší informace o rezervaci na štěňátko fenečky z "vrhu F", proto bych Vás požádala o kontakt na moje tel číslo: 721651980 a nebo mi zaslala kontakt na Vás prostřednictvím e-mailu : alenasvac@volny.cz.
S pozdravem
Alena Svačinová
Tereza Štěpánková před 7 měsíci
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na váš plánovaný vrh na jaro. Měla bych zájem o štěně, fenku.
Pro svou Borderku bych chtěla parťačku na naši rozlehlou zahradu a výlety co podnikáme.
Ale měla bych prosbu, jelikož bych ráda měla jednou od svého psa vlastní štěňata, potřebovala bych vědět rodokmen ohledně příbuznosti.
Děkuji za odpověď